21. yüzyılın nano teknoloji ürünleri ile birlikte kaliteli yaşamla tanışın. Yaşamınız yazın serin, kışın sıcak olsun. Konfor sizin hakkınız!!!

İç Cephe Yalıtımı

Bir binanın içinde konforlu bir ısı seviyesini sağlamanın anahtarı kışın binanın dışına, yazın ise...


Endüstriyel Grubu Ürünler

Tek bileşenli,  metal ve demir paslanmasını önler. Su bazlıdır...Yangın ve Isı Yalıtım Sıvası

Isı, Su, Ses, Yangın yalıtımını tek başına yapar, doğaldır nefes...


Dış Cephe Yalıtımı

Su bazlı dış cephe kaplaması. % 30'dan 50'ye kadar ısı izolasyonu sağlamaktadır...


Yangın Yalıtımı

Ahşap, beton yüzey, alçıpan, çelik, taşıyıcı konstrüksiyon gibi yüzey yangın...Dekoratif Yalıtım Kaplama Ürünleri

2 mm. Kalınlıkta uygulama ile yalıtım yapan dekoratif ürünler...Çatı Yalıtımı

Esnekliği son derece yüksektir, çatı, teras ve binalarda su ve ısı yalıtımı maksadı ile kullanılmaktadır.


Özel Kaplama Ürünleri

Gezilebilen teras, seramik, ahşap yüzey su ve ısı yalıtım ürünleridir...


Boya Grubu

Kalite ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinen ürünlerimiz...

AEROGEL TEKNOLOJİSİ NEDİR?

AEROGEL

Teknolojinin ilerlemesi ile her gün karşımıza yeni ürünler çıkmakta bu yeni ürünler mimarlıkta dahil olmak üzere pek çok alanda kendine yer edinmektedir. Özellikle uzay çalışmaları sırasında geliştirilen ve uzay teknolojisinde kullanılan birçok ürün günlük yaşama adapte edilmekte ve günlük hayatta kullanılmaktadır.

HY-TECH Termal boya Sürekli yeni gelişen ürün teknolojilerini takip ederek kendisini ve ürün yelpazesini geliştirmektedir. Bu çalışmalar neticesinde AEROGEL teknolojisi ile desteklenmiş yeni nesil yüksek ısı yalıtımı yangın yalıtımı ve su izolasyonu sağlayan Termal kaplama sistemlerini ÇEVRE-TOPLUM-EKONOMİ dikkate alınarak mimari ve endüstriyel yapılarda kullanımına başlamıştır.

AEROGEL dünyanın en hafif ısı yalıtım katkı maddesidir. İçerisinde % 99.8 miktarında hava bulunduran bir malzemedir. Nanometrik boyutta sıkışan hava molekülleri hareket edemezler Bu da malzemeye yüksek yalıtım özelliğini kazandırır.

AEROGEL üretiminden dolayı Fiyatı yüksek olan ancak mimari için katkısı büyük olan bir malzeme durumundadır.

Bunu kanıtlar şekilde malzemenin ilk kullanımı ABD tarafından savunma sanayisinde ve NASA uzay araştırmalarında ısı yalıtımı sağlamak üzere gerçekleştirilmiş olup yakın geçmişte Amerika havacılık uzay Ajansı NASA tarafından rafine edilerek dünyanın en hafif yalıtım katkı maddesi olarak onaylanarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir.


Dünyanın en hafif ısı yalıtım katkı maddesi.

ISI YALITIMI NEDİR?


Bir binanın içinde konforlu bir ısı seviyesini sağlamanın anahtarı kışın binanın dışına yazın ise binanın içine doğru olan ısı transferini azaltmaktır. Isı hapsedilmiş hava boşlukları boyunca radyasyon konveksiyon ve kondüksiyon ile yol alır. Tüm yalıtım ve bariyerlerin amacı ise ısıtma ve soğutma yükünü azaltmaktır.

HY-TECH çok fonksiyonlu ileri teknoloji cephe çatı ve iç mekan Termal kaplama ürünüdür. HY-TECH yenilikçi özellikleri sayesinde mimaride enerji tasarrufu sağlayarak konforlu bir yaşam sunar. Geniş bir tasarım yelpazesi sunan mimari iyi uzun süre koruyan ve ısı yangın yalıtımı ve su izolasyonu sağlayan nefes alan ve sağlıklı yaşam alanları ile hoş mekan havası sağlayan HY-TECH çevre dostu zirve bir üründür. HY-TECH ile kaplanmış duvarlar en ağır koşullarda bile çok uzun süre yeni görünümünü korur eşit ölçüdeki ısı dağılımı renklerin solmamasını sağlar. HY-TECH uygulanan yüzeyin seramik-aerogel  karakteristiği kir ve toz taneciklerinin yüzeye yapışmasını engeller.


EŞSİZ BİR YALITIM TEKNOLOJİSİ


HY-TECH'in dış cephe kaplamacılığı eşsizdir.  HY-TECH mimari uzun süre korumaya alma ile birlikte aynı zamanda mimarinin ekonomik ömrünün uzamasına da yardımcı olur. Diğer kaplama ve boyalar da kısa süre sonra nemin alabileceği yırtılmalar meydana gelebilir. HY-TECH seramik-aerogel ve elastomerik yapısı sayesinde soluma yırtılma ve kötü hava şartlarına karşı son derece dirençlidir. En ağır koşullarda dahi HY-TECH  içerisindeki yoğun seramik-aerogel küreciklerle birlikte hareket eder yağmur suyu UV ışınları ve kötü hava şartlarında elastomerik yapısı sayesinde uzun yıllar eskime ve gevrekleşme sonucu oluşan çatlak oluşumunu engeller Çünkü Termal koruma özelliği uygulandığı yüzeyin çeşitle genleşme hareketlerini oldukça azaltır.

Kuru duvarlar nemli duvarlara nazaran daha iyi yalıtım sağlarlar ve ısı için daha iyi depolama özelliğine sahiptirler bu şekilde HY-TECH ile kaplanmış binalar diğer binalara göre daha yavaş soğur "depolayıcı duvar" yeteri kadar enerji depolandığından ve enerjisini yavaşça tükettiğinden soğuma süresi çok daha yavaş olur.

ÇOCUK BEBEK ve YATAK ODALARI İÇİN ÖZEL BOYA


Yüksek ve düşük frekanslı elektromanyetik radyasyonu önleyici iç ve dış cephelerde Kullanıma uygun Üstün özelliklere sahip su ile incele bilen ağır metal içermeyen insan ve doğa dostu tek kompenantlı bir boyadır, su ile inceltildikten sonra rulo veya fırça ile kolayca uygulanmaktadır. GSM Baz istasyonları, TV ve radyo vericileri, radar, telsiz, wireless ağlar ve enerji nakil hatlarının bulunduğu özel alanlarda bulunan konutların iç ve dış cephelerinde Ayrıca günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik eşyalardan (tv-radyo buzdolabı ütü mikrodalga fırın çamaşır makinesi bulaşık makinesi telefonlar vs) yayılan istenmeyen elektromanyetik radyasyonun olumsuz etkilerinin önlenmesi amacı ile bebek odaları çocuk odaları ve yatak odaları gibi özel yaşam alanlarının elektromanyetik radyasyondan izole edilmesi amacı ile kullanılabilir.


Isı yalıtımlı iç cephe boyası

 

Aerogel katkılı iç cephe kaplamasıdır suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır yüzeyin nefes almasına müsaade eder, antibakteriyel özelliği sayesinde küf oluşumunu da engellemektedir. Örtücülüğü yüksek ve yüzeye yapışması son derece yüksektir en önemli özelliği ilk yüzeylerde enerji yansıtarak mini termos mantığında izolasyon yapar enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olur bu oran yerden yere değişmekle beraber % 20 den başlayan değerlerdedir.

Isı Yalıtımlı Tavan Boyası


Su bazlı akrilik ve tamamen doğal hammaddelerden oluşmuş nefes alabilen çevre ve sağlık dostu tavan boyasıdır. Mineral esaslı tüm bina tavanlarında güvenle uygulanabilmektedir en önemli özelliği yansıtıcı kaplama sayesinde ev içerisinde yükselen ısının geri eve döndürülmesi suretiyle yalıtım yapmaktadır. Isınan hava evlerde yükseleceğinden tavanda uygulanan bu kaplama sayesinde enerji kaybı engellenmektedir. En az % 20 enerji tasarrufu sağlanmaktadır.


Antibakteriyel İç Cephe Boyası

 

Patentli iç cephe SÜT BOYASIDIR. Doğal hammaddelerden imal edilmekte olup organik maddeleri sayesinde iç cephelerde son derece sağlıklı bir kaplama oluşturmaktadır. Boya tabakası üzerinde bakteri oluşumunu engeller suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır yüzeyin nefes almasına müsaade eder ve bu sayede nem oluşumunu engellemektedir. Antibakteriyel özelliği sayesinde küf oluşumunu engeller toksit madde içermez, Alev ilerletmez.

NEDEN BİNANIZI HY-TECH İLE KAPLAMALISINIZ?

HY-TECH Termal ürünlerinde kullanılan AEROGEL NASA tarafından geliştirilmiştir. Esasen ısıyı korunan yüzeyden uzağa yansıtarak bir engel görevi gören "mini termos şişesi" oluşur. Bu AEROGEL başka materyallerle birleştiğinde bu materyallerin Termal dirençlerini artırırlar uygulanan yüzeyde mükemmel ISI ve SU yalıtımı sağlar. Evinizde binanızda fabrikalarımızda harcadığınız enerji maliyetini düşürmek yani paranızı cebinizde bırakmak istiyorsanız duvarlarınızı çatınızı AEROGEL teknolojisi ile koruma altına alalım yani;


HY-TECH ile koruyalım....

Yapılan Test Sonuçlarına göre HY-TECH ile % 51,32 Enerji Tasarrufu Sağlanmaktadır.

HY-TECH Ürünleri güneş ışınlarını % 95, UV ışınlarını % 85 geri yansıtmaktadır.


ISI ve SU Yalıtımlı Dış Cephe Boya Kaplaması

 

Su Bazlı akrilik dış cephe kaplamasıdır. 2 kat uygulandığında % 30 dan % 50 ye kadar ısı izolasyonu sağlamaktadır. İçerisinde bulunan aerogel'ler sayesinde gelen enerjiyi yansıtmaktadır. Bu sayede duvar yüzeyinde Mini bir termos oluşmaktadır. Bu oluşum ısı izolasyonu sağlamakta ve anti kondense özellik ile Binalarda ısı ve su yalıtımı sağlamak da ve bakteri üremesine engel olmaktadır.

Suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır elastik yapısı ve seramik dayanıklılığı sayesinde yoğun kıvamlıdır ve ince çatlakları doldurma yeteneğine sahiptir. Uygulaması son derece kolaydır atmosferik kötü hava koşullarına ve aşınmaya karşı dayanıklıdır dekoratif çok sayıda rengi yapılabilmektedir.

Dış cephe kaplaması Florida şartlarına uygun olarak raporlanmıştır. Florida dünyanın en zor iklim şartlarına sahip bölgesidir okyanustan rüzgar ile taşınan tuzlu su molekülleri cephelerde çabuk ve hızlı bozulmalara sebebiyet vermektedir. HY-TECH dış cephe kaplaması florida'da 160 kilometre saat hızla esen rüzgar taşıdığı sudan zarar görmemiş ve koruma yüzeyde devam etmiştir.

ISI-SU-SES-KOROZYON

 

Çatılarda Hy-Roof Guard uygulayın % 40'a varan ısı izolasyonu sağlayın. İçerisinde bulunan seramik-aerogel'lerin yansıma prensibi sayesinde iç ortamlarda % 100'e varan klima performansı elde edilmektedir. 900 Mikron kalınlıkta % 700-800 oranında yüksek elastikiyet oranına sahiptir. -34 dereceye kadar esnekliğini korur çatılarında ısı ve su yalıtımı tek ürün ile elde etmenizi sağlar, uygulanan yüzeyde oluşturduğu kalınlık sayesinde Yağmur seslerini engellemektedir.

Hy-Roof Guard, seramik-aerogel ile güçlendirilmiştir. Güneş ışınları ile barışık olup esnekliği güneş altında kaybetmemektedir. Ürünün ısı yalıtımını sağlaması yüzeye gelen ışınların % 95'ini ultraviyole ışınlarının % 85'ini yansıtması ile (reflekte sistemi ile) sağlamaktadır. Dolayısı ile yüzeylerde ısı aktarımı engellenmiştir. Ayrıca yıpranma söz konusu olmayacak ve yapının ömrü uzatılmış olacaktır. Trapez, saç, Beton, plastik paneller, polistiren, poliüretan çatılar, mobil ev çatıları, galvaniz, metal beton karo ve ahşap gibi yüzeylerin tamamı da yüksek performans sağlamaktadır.

 

HY-TECH ile yaz kış enerji tasarrufu sağlayın, estetikten ödün vermeyin.

Çatılarınızda bir fırça darbesi ile 4'lü koruma.


ÇATILAR BEYAZ MI OLMALI?

 

Yansıtıcı bir çatı uygulamasını düşünen bir çok kişi renkle ilgilenmektedir. Florida güneş enerjisi yaklaşık 37 farklı çatı malzemesinin Güneş yansıtmasını değerlendirdi ve ölçülen veriler Beyaz Çatı malzemelerinin genellikle En iyi performans sergilediğini gösterdi. Beyaz malzemeler Güneş ışınları karşısında oldukça yüksek yansıtıcılık özelliğine sahiptirler, aynı zamanda uzak kızılötesi bölgede oldukça yayılma özelliğine de sahiptirler bir başka değişle beyaz malzemeler Güneş ısısını kuvvetli bir şekilde yansıtırlar ve bunların emzikleri her bir ısı hemen daha soğuk dış ısılara yayılır.

Ancak Gümüş yansıtıcı alüminyum boyalar basit beyaz bir kaplama görevi görmez. Çünkü alüminyum ince kat boyaları yüksek güneş ışığı yansıtma özelliğine sahip olmalarına rağmen düşük kızılötesi yayılma özelliğine sahip olmaları Bunların ne olursa olsun tuttukları ısıyı yaymaktan ziyade emerler ve bu da bu boyaların yansıtma özelliklerini olumsuz yönde etkiler.

 

HY-TECH Termal sistemleri;

Yüzeylerinizi Elastik Sıvı Seramik-Aerogel ile kaplayarak evinizde binamızda harcadığınız enerji maliyetlerinizi düşürerek kusursuz ısı ve su yalıtımı sağlar.


Yukarıdaki Resimde bir bina Çatısının uygulama öncesindeki hali görünmektedir.Beyaz olarak görünen bölüme Su ve Isı izolasyonu uygulaması yapılmış, diğer bölüme herhangi bir uygulama yapılmamıştır.Termal Kamera ile alınan görüntüde Mavi renkli bölümde ısı kaybı yok denecek kadar az, Kırmızı renkli bölümde ısı kaybı çok fazladır.


METALSHIELD

 

Poliüretan reçine esaslı tek bileşenli korozyon önleyici pigmenler içeren bir Astar ve son kat boyadır. Sağlam ve pas önleyici bir tabaka oluşturmaktadır. Fiziksel ve kimyasal direnci son derece yüksektir. İçerisinde bulunan NASA'nın ısı kalkanı görevi gören seramik-aerogel'ler sayesinde ısı izolasyonu sağlanmaktadır.

Seramik-aerogel'lerin yüzeyde oluşturduğu film tabakası sayesinde izolasyonu ile birlikte korozyon direnci sağlamaktadır. A sınıfı alev ilerletmez malzemedir. Sanayide liman ve tesislerde, Çelik yüzeylerde, beton yüzeylerde, köprülerde, otomobil şaselerinde, tanklarda, ısı izolasyonu istenilen metal yüzeylerde, su altı ve üstü kesimlerde, asit baz gibi kimyasal maddelere maruz kalan metal ve beton yüzeylerde, içme suyu tanklarında kullanılabilmektedir. Çelik yüzeylerde yüksek korozif ortamlarda son kat boya olarak kullanılmaktadır. Örtme gücü yüksektir. İklim koşullarına ve dayanımı son derece iyidir.

 

YÜZEYLERİNİZİ KOROZYONA KARŞI KORUYORUZ VE ISI YALITIMI YAPARAK ÇOK UZUN ÖMÜR VE KAZANÇ ELDE ETMENİZİ SAĞLIYORUZ.

ENDÜSTRİYEL GRUBU ÜRÜNLER

 

Temel ürün özelliklerimiz ısı izolasyonu sağlamak ve yaşlandırmayı geciktirmektir. Sanayi tesislerinde geniş bir kullanım alanı vardır. Yüksek korozyon dayanımı istenen metal yüzeylerde özellikle Taşıyıcı buhar borularında tanklarda köprülerde kullanılmaktadır. Üretimdeki enerji maliyetlerinin yüksek olduğu düşünülürse enerjiden elde edilecek tasarruf son derece önemlidir. HY-TECH ürünleri kullanılarak enerji maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.


Metal yüzeylerde Isı Tasarrufu ve Yüksek Korozyon Direnci Sağlamak için; HY-TECH Termal Sistemlerini kullanın....


Bazı Özel Ürünlerimiz


*İçme suyu tankların içinde kullanılan sertifikalı Epoksi kaplamalar,

*Metal yüzeylerde su bazlı antikorozif özelliği bulunan boyalar,

*Yüksek sıcaklıklara dayanabilen kaplamalar,

*Mazot depolama tanklarının içine kullanılabilen özel koruyucu boyalar,

*İskele tadilat işlerinde kullanılabilen akrilik boya sistemleri,

*Yüzey temizliği tam yapılamayan metallerde yüksek korozyon performansı sağlayabilen epoksiler,

*400 - 450 Derecede bozulmayan ve ısı izolasyonu sağlayan epoksi sistemler,

*Ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri için ruhsatlı Nano Gümüş iyonlu ürünler.

HY-TECH A1 SINIFI POLİÜRETAN YANMAZ BOYA

 

Çelik Yapılar, Petrokimya, kimya ve yapı endüstrilerinde kullanılmak üzere özel olarak formülize edilmiş çift kompenantlı yanmaya karşı dirençli en iyi sınıfa sahip yanmaz boyadır. Kimyasallara ve dış hava şartlarına karşı dirençli ileri teknoloji bir üründür. Çeliklerde, beton yüzeylerde, fiberglas ve ahşaplarda çok iyi yapışma performansı sergileyerek darbelere karşı son derece esnek bir yapıya sahiptir.

 

MAP-1 Poliüretan yanmaz boya yanmazlık sınıfları olan; A1-A2-B-C-D-E-F sıralamasında yapılan TS EN 13501-1 + A1:2010 Standartına göre yangına tepki sınıfı A1 olarak belgelenmiştir.

ALEV ALMAZ YANGIN GECİKTİRİCİ LİKİT

 

Su bazlı "Alev almaz-Yangın geciktirici" şeffaf likit kaplamadır. Ahşaplarda, kumaşlarda pamuk, Kağıt, sünger ve emici olan yüzeylerde kullanılır. Uygulama yapılacak yüzey mutlaka temizlenmelidir ve kuru halde uygulama yapılmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeye ürün çok iyi nüfus ettirilmelidir. (Emdirilmelidir) özellikle ahşaplarda daldırma sistemi önerilmektedir.

Daldırma yapılamayan uygulamalarda 2 veya 3 kat malzemenin sürülmesi önemlidir. Uygulandığı yüzey ve maruz kalınacak olan enerji süresine bağlı olarak sarfiyatlandırılır. Ürün Alev almazlık özelliği içerisindeki Nano seviye seramik partikülleri ile temin edilebilmektedir.

Alev almaz likit ambalajında kullanımı hazır olup kesinlikle inceltilmemelidir. Canlı ve çevre sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır, her türlü proje için sarfiyat dizaynı istenmelidir.


DİKKAT!

YANGINA KARŞI ÖNLEM ALDINIZMI?

 

30 dk. - 240 dk. Süreli Yangın Geciktiriciler.

Yangın hepimizin başına gelebilecek bir felakettir. Bundan korunmanın yolu önlem almaktır. HY-TECH ürünleri sayesinde metaller ahşap ve yüzeyler betonlar duvarlar Yangına karşı koruma altına alınabilmektedir.

Boya şeklinde uygulanan HY-TECH ürünleri yangın esnasında malzemenin ısınmasını geciktirerek Yangın çıktığı yerde muhafaza etmeye yardımcı olmaktadır. Çalışma prensibi yangın esnasında ortaya çıkan enerji 250 dereceye ulaştığında boya yüzeyi kabarmakta poliüretana dönüşmektedir. Kabaran boya film kalınlığının 1000 katı kadar boyuta ulaşmaktadır.

Şişen boya tabakası gelen enerji üzerinde tutmakta ve uygulamış olduğu yüzeye enerjinin transferini geciktirmektedir. Bu sayede yüzey boya kalınlığına bağlı olarak yangından zarar görmeden korunabilmektedir. Tamamen zehirsiz gaz çıkışı ile canlı sağlığını tehdit etmez

Ahşap yüzeylerde, beton yüzeylerde, Betopan, alçıpan, Çelik Taşıyıcı konstrüksiyon da uygulanabilmektedir. Yangın geciktirme süresine bağlı olarak boya film kalınlıkları tespit edilmelidir.

 

Kalınlık tespiti için

 

1-Korunacak yüzeyin ne olduğu

2-Korunacak yüzeyin kalınlığı

3-Malzemenin kullanım detay bilgilerine ihtiyaç vardır.

 

Özellikle çelik konstrüksiyon binalarda kullanılan, Taşıyıcı kolonlarda geniş kullanım alanına sahiptir. Yangın geciktirici boya öncesi astarı ve son katı ile bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

 

ÇELİKLER TAŞIMA KAPASİTESİNİN YARISINI 500 DERECEDE KAYBETMEKTEDİR. BU DEĞER YANGINDA İLK 5 DAKİKALIK SICAKLIKTIR.

YANGIN GECİKTİRİCİ BOYA NEDİR?

 

Ahşap yüzeylerde, beton yüzeylerde, betopan, alçıpan, Çelik Taşıyıcı konstrüksiyon gibi yüzeylerde yangın geciktirme özelliği sağlayan boya. Boya uygulama kalınlığı yüzey kalınlığına ve istenilen dirence göre Tespit edilip uygulaması yapılmalıdır. Her yüzey için sistem önerileri farklı olabilmektedir.

 


YANGIN GECİKTİRİCİ KAPLAMA

 

Yangın geciktirici boyalar görünüm olarak normal boyaları benzerler. Ortam sıcaklığında stabildirler, ancak yangın sırasında bir dizi kimyasal reaksiyon sonucu uygulama kalınlıklarının 40-50 katı kadar şişerek, Çelik üzerinde bir yalıtım tabakası oluştururlar.

 

HY-TECH Termal Sistemleri

Yüzeylerinizi Yangına karşı 3 saat geciktirir yangın sırasında bir dizi kimyasal reaksiyon sonucu uygulama kalınlıklarının 40-50 katı kadar şişerek yüzey üzerine eşsiz bir yalıtım sağlar.

Referanslarımızdan biri olan Haydar Aliyev Kültür Merkezi HY-TECH Thermal sistemleri; yangın geciktirici boya ile Boyandı.

FIRE THERMAL MORTAR

 

Yapıların temel ihtiyacı olanISI-SU-SES-YANGIN yalıtımını tek başına yapabilen, doğal yapısı ile nefes alan, küf ve bakteri oluşmasına engel olan, bina ömrü ile eşdeğer yakıt ve enerji tasarrufu sağlayan, yalıtımlı sıva ve şap malzemesidir. Sıcaktan soğuktan etkilenmez, Su yalıtımı sağlar, Aleve dayanıklıdır yanmaz, Darbelere karşı dayanıklıdır, Ekonomiktir bütçe dostudur, Ses yalıtımı sağlar, Doğal ve uzun ömürlüdür, Çevreye zarar vermez, Nefes alan geçirgen yapıdadır.

 

Kullanıldığı Yerler

 

*Dış Cephelerde

*İç Cephelerde

*Çatı Arası ve Teraslarda

*Yer Döşemelerinde

 

ÇATILARDA İÇ VE DIŞ CEPHELERDE TEK ÜRÜN İLE ISI VE SU YALITIMLI HY-TECH THERMAL INSULATION SYSTEMS ÜRÜNLERİNİ TERCİH EDİN ENERJİNİZ BOŞA GİTMESİN

TEK ÜRÜNLE ISI VE SU YALITIMI YAPILARINIZDA %100 HY-TECH TEKNOLOJİSİ

       

Etiketler: Norm İzolasyon Hy-Tech